قوانین


قوانین،مقررات ­­­و الزامات وب سایت برنا


اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:

وب سایت : وب سایت خدمات برنا در ایران مدیریت شده و تابع کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران به صورت عام و قانون جرایم رایانه ای و تجارت الکترونیک و قانون حمایت حقوق مصرف کننده به صورت خاص در حال فعالیت است .



حساب کاربری: حسابی است که کاربر (خریدار) برای استفاده از خدمات وب سایت در اپلیکیشن یا وبسایت برنا ایجاد کرده‌اند که متصل به وب سایت برنا است .
خریدار: کاربر یا متقاضی خرید خدمات پرداخت برنا شخصی است که عضو و کاربر اپلیکیشن برنا یا از طریق وب سایت ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ارز دیجیتال را انجام می دهد.
شناسه کاربری : شناسه کاربری شماره موبایل فرد خریدار است که پس تایید آن و احراز هویت خریدار خدمات و محصولات سایت یا اپلیکیشن به وی تحویل داده می شود .
اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران در اختیار وب سایت برنا قرار داده می‌شود اعم از اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد می‌شود و همچنین اطلاعاتی که به صورت خودکار و در نتیجۀ بهره برداری از خدمات برنا ث در اختیار وب سایت قرار داده می‌شود . مانند (هویت و شماره های تماس کاربران) .
قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آئین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها به صورت عام و قانون جرایم رایانه ای و تجارت الکترونیک و قانون حقوق مصرف کننده به صورت خاص و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر انجام موضوع قرارداد .

پرفکت مانی و وب مانی : یک سیستم پرداخت الکترونیکی سریع و محیطی برای کسب و کارهای آنلاین است که امکان انجام تراکنش‌های مالی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری فراهم می‌کند.
احراز هویت مشتریان :مجموعه برنابدون تایید هویت افراد هیچ گونه خدماتی به اشخاص و نهادها و شرکت ها ارائه نخواهد داد.